lajmi i kompanisë

 • BWF approved sports flooring – crystal sand

  BWF approved sports flooring – crystal sand

  Lexo më shumë
 • New Product Arriving!!

  New Product Arriving!!

  Lexo më shumë
 • Dongxing Nderi dhe Certifikata & Patenta

  Dongxing Nderi dhe Certifikata & Patenta

  Now, let’s see Dongxing’s honor and certificates, patents. Certificates are ITTF, BWF, ITF, CE, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, etc.. Honors are famous Brand of sports flooring, leading brand of sports flooring, etc.. Even the machine has patent. Now follow Me!
  Lexo më shumë
 • SETTING UP A NEW FACTORY – SETTING UP A NEW DREAM

  SETTING UP A NEW FACTORY – SETTING UP A NEW DREAM

  Welcome to our new factory Hebei Shengbang xingtai New Material Technology CO.,LTD ! Hebei Shengbang Xingtai New Material Technology CO., LTD. was established from 11th May 2019, started constructed on 11th October , the same year holding a grand opening ceremony. Mainly producting PVC flooring w...
  Lexo më shumë
 • Dongxing Held Annual Staff Meeting on 1st April 2020

  Dongxing Held Annual Staff Meeting on 1st April 2020

  Production has begun in February in order to keep staff safety we delay the meeting until April. The main content of the meeting is as follows. First, summarized the advantages and disadvantages in 2019. Dongxing completed over 15 million square meters in 2019, distribute to domestic and export m...
  Lexo më shumë
 • Ne jemi duke luftuar së bashku për koronavirusi

  Ne jemi duke luftuar së bashku për koronavirusi

  Përshëndetje, ne shpresojmë gjithçka me ju dhe familja juaj është e mirë. Si partnerët tanë të rëndësishëm, kemi kujdes për shëndetin tuaj. Këtu ne do të doja të ndajë disa këshilla të dobishme për ju për të mbajtur veten dhe të dashurit tuaj të shëndetshme. Protect Yourself 1.Frequently lani duart me ujë dhe sapun për të paktën 20 ...
  Lexo më shumë
 • Si për të zgjedhur fjalën e duhur

  Si për të zgjedhur fjalën e duhur

  Picking katin e drejtë është shpesh pjesa më e rëndësishme e ndërtimit të një sportiv objektit apo sportive fushë. Pas të gjitha, duke krijuar një të mirë objekteve sportive është origjina e të gjitha objekteve sportive. 1. Siguria. 2. rehatshme. 3. Përdorimi. 4. Jeta e Shërbimit. 5. Mbrojtja e mjedisit dhe qëndrueshmërinë. 6. ass Quality ...
  Lexo më shumë