ITTF pëlhurë Certifikuar Pattern 1303R

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit: Pëlhurë model 1303R

ITTF certifikuar, fushë tenisi tryezë kat vinyl mbulesë.

Trashësia: 3.5-10mm

Gjerësia: 1.8

Gjatësia: 10-20m


Detail Product

Etiketat e produkteve

Table Tennis Court Vinyl Floor Covering

emër Table Tennis Court Vinyl Floor Covering
kokërr Pëlhurë, pëlhurë e madhe, endje, endje e madhe, model rroba.
ngjyrë Jeshile, blu, e kuqe, gri, portokalli, e zezë si kërkesë
trashësia 3.5mm, 4.0mm, 4.5mm, 5.0mm, 5.5 mm, 6mm, 7mm, 8mm ose mënyrë
gjatësi 10-20m
gjerësi 1.8 milion
vërtetim ISO9001-2008, CE, ISO14001
Përdoren për Badminton Gjykata , table-tenis Gjykata , volejboll Gjykata , basketboll Gjykata , fushë tenisi.
 paketë letër i papërshkueshëm nga uji dhe Kraft në rrotullon.
Koha e dërgimit Brenda 15 ditëve sa më shpejt që marrja e depozitave
Kushtet e pagesës 50% TT në të avancuar, TT bilancit para se të dërgesës.

parket PVC

Përparësitë tona

1. Themeluar në vitin 1996, rreth 20 vjet përvojë.

2. 100% i pastër virgjër pvc papërpunuara materiale, mjedisore miqësore.

3. vargjet trashësi prej 3.5mm 8.0mm deri edhe 10mm me cilësi të qëndrueshme dhe të pjekur.

4. Linjat tona sipërfaqësore janë më të thella dhe më të qartë me ngjyrë të bukur.

5. Me teknologjinë tonë unik PUR, është më e lehtë për të nxjerrë linja mbi sipërfaqen e parket.

6. Ne bashkëpunojmë me markave më të njohura nga OEM.

Features produktit:

 1. Ky produkt ka një performancë të mirë në gërryes rezistente, vetë-pastër, mjedis të mbrojtur.  
 2. Zjarri zhurmë rezistente dhe memec.
 3. Ky produkt sillet mirë në rezistojnë ndikimit, anti-skidding dhe thithjen shoku, të cilat në mënyrë efektive mund të sigurojë sigurinë e atlet.
 4. Ky produkt mund të frenojnë ekzistojë e myk, formë-të qëndrueshme, anti-plasaritje dhe të ulët në raport bymehet.
 5. Ky produkt është i butë dhe të rehatshme, të lartë të elasticitetit, të cilat në mënyrë efektive mund të thithin ndikim.

 parket PVC

Avantazhet e produktit:

 1. Dysheme është prodhuar klasike, dhe të veçanta të përdorura për gjykatën pingpong, fushë tenisi, volejbolli.
 2. Modeli Pëlhurë është projektuar në mënyrë profesionale për gjykatës tavolinë tenisi, të mirë në rezistenca veshin dhe anti shqip.
 3. Jo të endura shtresa fibër të qëndrueshme dhe shtresa e rrjetit të qëndrueshme, pala double PVC shtresa forcë për të bërë qëndrueshme permasa dysheme.

 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne