Rreth nesh

Hebei Dongxing plastike Co, Ltd, u themelua në vitin 1996 me frymën e ndërmarrjeve "Krijo Boutique plastike, të ndërtuar modelin e industrisë". Kompania është e vendosur në trekëndëshin e artë të Tianjin-Pekin-Baoding autostradë, Zhugezhuang Zona Industrisë, qyteti Baoding, provincën Hebei, Kinë. Pas gati dy dekada e akumulimit, tani është një udhëheqës sportive prodhues parket. Produkti kryesor mbulon mesme dhe të lartë sportive fund parket, parket komerciale, parket banimi, parket trafiku, qese lëkure, lëkure divan, dhe lëkurë makinë.

Dongxing plastike vetë disa ndërkombëtarisht kryesor linjave të prodhimit PVC, me prodhim vjetor prej më shumë se 15 milion metra katrore. Me produkte të kualitetit të lartë dhe shërbimeve të përshtatur, të shitur prodhimet Dongxing plastike në të gjithë vendin dhe eksport në më shumë se gjashtëdhjetë vende dhe rajone. Pjesa e tregut të kompanisë mban përpara në këtë fushë.

fabrika-1- (1)

Si parket prodhues për ngjarjen globale sportive të tilla si Lojrat Olimpike, World Table Tennis Championships dhe Kampionatin Botëror sportive, Dongxing plastike çojë prirje të lartë fund tregun e brendshëm dhe të huaj, dhe të gëzojnë një reputacion të lartë në industrinë. Dongxing plastike mori të çojë në marrjen e çertifikatat e industrisë PVC e ISO9001 Sistemit të Menaxhimit të Cilësisë Ndërkombëtare dhe ISO14001 Ndërkombëtare të Sistemit të Menaxhimit Mjedisor dhe u bë anëtar në këmbë drejtor i Shoqatës së parë Kombëtare të katit elastike.

depo

depo (3)
depo (1)
depo (6)

ekspozitë

Kabinë Domotex 3
Kabinë Domotex 2
Kabinë Domotex 1

certifikatë

CE_00001
BWF
2019ITTF
OHSAS18001E
ISO14001E
ISO9001E