Welcome To Dongxing

Dongxing plastike vetë disa ndërkombëtarisht kryesor PVC, me prodhim vjetor prej më shumë se 15 milion metra katrore.

PSE NA ZGJODHET NE

ofrimit të shpejtë, 1 ditë koha e prodhimit. ODM dhe OEM pranueshme. Trashësi prej 2mm të 12mm. Eko-miqësore, 100% material virgjër të papërpunuara. Të gjitha produktet mund të riciklohen.

 • Fabrika e themeluar në vitin 1996, 6 linja prodhimi, ka linjë të gjatë të prodhimit në botë, 280 metra e gjatë, kapacitet ditor mbi 50.000 metër katror.

  shitjet e produktit

  Fabrika e themeluar në vitin 1996, 6 linja prodhimi, ka linjë të gjatë të prodhimit në botë, 280 metra e gjatë, kapacitet ditor mbi 50.000 metër katror.

 • Certifikuar me ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, CE. certifikatat e miratuara industriale janë BWF, ITTF, ITF, etj ..

  PRODUCT CERTIFIKATA

  Certifikuar me ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, CE. certifikatat e miratuara industriale janë BWF, ITTF, ITF, etj ..

 • Eko-miqësore, 100% PVC. Kapaciteti ditor mbi 50000 metra katror, ​​koha e prodhimit është 1 ose 2 ditë, kohë të shpejtë dorëzimit. teknologjia e prodhimit është 6 herë veshja 6 herë tharje, trashësia mund të jetë nga 2mm të 12mm.

  Fuqitë tona

  Eko-miqësore, 100% PVC. Kapaciteti ditor mbi 50000 metra katror, ​​koha e prodhimit është 1 ose 2 ditë, kohë të shpejtë dorëzimit. teknologjia e prodhimit është 6 herë veshja 6 herë tharje, trashësia mund të jetë nga 2mm të 12mm.

popullor

Produkte

Produkti kryesor mbulon mesme dhe të lartë sportive fund parket, parket komerciale, parket banimi, parket trafiku, qese lëkure, lëkure divan, dhe lëkurë makinë.

kush jemi

Hebei Dongxing plastike Co, Ltd, u themelua në vitin 1996 me frymën e ndërmarrjeve "Krijo Boutique plastike, të ndërtuar modelin e industrisë". Kompania është e vendosur në trekëndëshin e artë të Tianjin-Pekin-Baoding autostradë, Zhugezhuang Zona Industrisë, qyteti Baoding, provincën Hebei, Kinë. Pas gati dy dekada e akumulimit, tani është një udhëheqës sportive prodhues parket. Produkti kryesor mbulon mesme dhe të lartë sportive fund parket, parket komerciale, parket banimi, parket trafiku, qese lëkure, lëkure divan, dhe Car lëkure, etj ...

 • / Rreth-nesh /
 • / Rreth-nesh /